Poznejte naše pivní lázněBernard v centru Prahy

Hotelové Pivní lázně Bernard – nevšední zážitek ze Starého města

Pro luxusní hotel jako je ten náš v Praze, je spokojenost hostů to nejdůležitější. Rádi bychom Vám pomohli při rozhodování, zda si vybrat právě Metamorphis Excellent, ale také dát důvod k dalším návštěvám hotelu.

Pivní lázně Bernard jsou jedinečnou nabídkou, kterou doplňujeme naše služby luxusního ubytování.

Možnost individuální relaxace v historických prostorách podzemí našeho hotelu považujeme za skvělou možnost jak učinit Váš pobyt v centru Prahy jedinečným.

Pivní lázeň je tradiční, od středověku osvědčená, a vcelku unikátní lázeňská terapie, při níž jsou využívány pouze přírodní suroviny ve formě pivního chmele.

Co tvoří relaxaci, na kterou se tak krásně vzpomíná?

  • Relaxační procedury včetně uvolňující masáže
  • 100% garance Vašeho soukromí během celé procedury
  • Zcela neomezená konzumace piva Bernard v průběhu procedury s možností si jej sami čepovat
  • Pivovarem navržená a odzkoušená ozdravná směs s vitamínem B
  • Maximální upřednostnění kvality použitých surovin
  • Používáme pouze český chmel ze Žatce

Průběh procedury v Pivních lázních Bernard Praha

První část tvoří koupel v pivní lázni v originálních velkých vanách určených pro 2 osoby. Koupel je spojená s NEOMEZENOU konzumací piva Bernard. Pivo si čepujete sami dle své potřeby přímo z pípy, která je součástí vany.

Druhá část je čistě relaxační – odpočinková. V případě zájmu je možné ji rozšířit o masáž, která je u většiny našich návštěvníků velmi žádaným doplňkem celé relaxační procedury.

Obě relaxační části trvají dohromady zhruba jednu hodinu. Při spojení pivní procedury s masáží pak vše dohromady trvá asi hodinu a půl.

Již ve středověku věděli, že pivní koupele…

… jsou prověřenou léčebnou procedurou, při které je potřeba dodržet správnou teplotu lázně, dobu strávenou v lázni a především správné dávkování přísad.

Koupele probíhají ve speciálních vanách určených pro pivní lázně a i proto prospívají organismu člověka a dodávají energii.

Pivní koupel očišťuje a pročišťuje organismus přes póry pokožky. Aby Vám pocit ze „znovuzrození“ zůstal co nejdéle, je vhodné se osprchovat až za dvanáct hodin. Nebojte se, po pivní lázni bez osprchování nejste nijak cítit - nepáchne a tudíž je možné bez osprchování běžně fungovat i na veřejnosti.

Pokud netrpíte kožními nemocemi, je dostatečné si proceduru zopakovat jednou za měsíc. V případě, že trpíte některou kožní nemocí, lze proceduru opakovat častěji pro zintenzivnění jejích blahodárných účinků.

Rezervace ubytování

  

Základní kontakty

+420 221 771 011 Týn 10/644, 110 00 Praha 1 hotel@metamorphis-excellent.cz